Inimesed

Juhtimisteatri koolitajad-lavastajad on Heiti Pakk ja Tiit Palu

Heiti Pakk on õppinud Tartu Ülikoolis psühholoogiat ja Eli Goldratti juures Iisraelis ning USAs tootmiskorraldust, projektijuhtimist ja logistikat. Ta on konsulteerinud mitmeid ettevõtteid Baltimaades, Ukrainas ja Venemaal, läbi lugenud ja tõlkinud mitu raamatutut, õpetanud kõike, mida ise teinud ja lugenud, lavastanud mitu tükki nii koolituse kui päris teatri jaoks.

Tiit Palu on õppinud Tartu Ülikoolis keeleteadust ja EMTA kõrgemas lavakunstikoolis lavastajaks. Ta õpib doktorantuuris psühholoogiat. On lavastanud mitmes teatris ja olnud pealavastaja Endla teatris. Peale lavastamise ja näitlemise tõlkinud ja kirjutanud, juhendanud ja õpetanud. Juhtimisteatri juures on ta olnud algusest peale.

Juhtimisteatriga teevad koostööd konsultandid-koolitajad Mare Pork ja Aavo Kokk.

Mare Pork on koolitaja, juhtimiskonsultant ja nõustaja ning kliinilise psühholoogia professor Tallinna Ülikoolis. Koolitusteemadeks on emotsionaalse intelligentsuse areng, pühendumine ja elufilosoofia, kriitiliste olukordade lahendamine jpm.

Aavo Kokk  on töötanud juhina ajalehtedes ja pankades; asutanud mitmeid ettevõtteid ja nõustanud  sadu firmasid. See on Aavol lubanud juhtimist vaadata mitme kandi pealt ning järgi mõelda, mis on juhtimises tõepoolest kõige olulisem.

Juhtimisteatri lavastustes on mänginud näitlejad Jaan Rekkor, Peeter Oja, Ahti PuudersellSepo Seeman, Piret Laurimaa, Piret Rauk jt.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>