Võimalused

Juhtimisteater on interaktiivne koolitusvorm.

Mäng annab võimaluse proovida asju, mida Sa elus teha ei julge. Tulemus on sageli üllatav. Võimalikke lahendusi on hoopis rohkem kui võinuks esmapilgul arvata.

Juhtimisteater pakub:

  •  repertuaaris olevaid lavastusi, mida muudame teie tegevusala ja vajaduste järgi
  •  uue lavastuse väljatöötamist just teile
  •  rollimänge Juhtimisteatri koolitaja juhendamisel

ROLLIMÄNGUD:

KOOSOLEK – Kas tahad proovida, mis tunne on kõik head kavatsused untsu keerata? Tahad olla näiteks irooniline küünik, kes kõik uued ideed välja naerab? Tahad proovida, mis tunne on nokkida väljakutsuvalt oma telefoni kallal, kui kõik teised probleemidele lahendusi otsivad? Tahad tüdinult ohkida, kui peaks hoopis ajurünnakus osalema? Tahad asutada paanikaosakondasid ja süüdata tulekahjusid? Või tahad proovida, kuidas koosolekut edukalt juhatada ja eelkirjeldatud tüüpidega hästi toime tulla?

Mängus on see võimalik ilma ebameeldivate tagajärgedeta. Mäng võib muutuda ka tõsiseks, kuid ta on ikkagi mäng, sest reeglid on paigas.

Kui soovite mängida läbi „Koosolekute“ erinevaid versioone, annab Juhtimisteater selleks võimaluse. Jagame mängijatele täpsed rollikirjeldused ja ülesanded ning jälgime mängu. Juhtimisteateri koolitaja-lavastaja annab tagasisidet ja juhendab mängijaid.

Rollimäng võimaldab katsetada nii halvimaid kui parimaid lahendusi.

Kui mängus on relvad käest võetud, ei tule niipea keegi päris koosolekule tukiga vehkima.

MEESKOND – Kui on toimunud organisatsioonide ühinemine või ümberkorraldamine, tekib alati muudatusi meeskonnas, kes ühise eesmärgi nimel peab tegutsema. Vahel võib vaikse pinna alla jääda hõõguma tuli, mis oma aega ootab.  Ühendamisel jäävad ikka alles klannihuvid, mida hoiavad koos tugevamad sidemed kui uue meeskonna eesmärgid.

Meeskonna iga liige täidab oma ülesannet täpselt nii hästi kui ta oskab või tahab. Mõnikord võib ühest sõnast või selle ütlemata jätmisest muutuda terve protsess.

Miks me oleme lisaks lojaalsusele tööandjale mõnikord seotud ka muude, sageli tugevamate ja ebameeldivamategi sidemetega? Kuidas nendega toime tulla? Kuidas klannide mänge läbi näha, ennetada, organisatsiooni eesmärkide kasuks pöörata, juhtida?

Juhtimisteater annab teile võimaluse mängida, tõele täpselt nii lähedal, kui ise soovite. Kuid ikka nii, et kõik jääb mängu piiridesse.

Juhtimisteatri lavale ei jää vedelema laipu. Mäng aitab üksteist ja ennast paremini mõista.

TREENING KEERULISTEKS OLUKORDADEKS – Kui ees seisab sündmus, mille käigus võib juhtuda ootamatusi, aitab Juhtimisteater teil nendeks valmis olla.

Oleme sparringupartneriks, otsime koos teiega valitud strateegia nõrku kohti ja tugevaid külgi.

Juhtimisteatris saate läbi proovida kõik, mida olete kavandanud. See annab eelise, kui päris mänguks läheb.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>